Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

„Żabie Pląsy” i „Na Żabią Nutę” w wersji online

Z uwagi na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną związaną z COVID-19, tegoroczne XII Konkurs Tańca Indywidualnego i Zespołowego „Żabie Pląsy” oraz XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Żabią Nutę” odbędą się wyłącznie w wersji online!

Krótkie filmy (maksymalnie 3 minuty) z występami tanecznymi lub wokalnymi należy wysyłać mailowo na adres: it@swieradowzdroj.pl bądź za pośrednictwem internetowej usługi przesyłania plików WeTransfer, w nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca 2020 r. do godz. 15:00.

W tytule filmu należy wpisać imię, nazwisko i wiek uczestnika/ uczestników;

Wraz ze zgłoszonym filmem należy przesłać wypełnioną i podpisaną przez rodzica/ opiekuna prawnego kartę zgłoszeniową (Załącznik nr 1 do regulaminów). W przypadku zespołów/ duetów, karty powinny zostać nadesłane dla każdego z członków.

Przesłane przez uczestników filmy, zostaną, po 15 czerwca 2020 r., zamieszczone przez Organizatora na kanale YouTube Stacji Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój.

W celu wyłonienia laureata publiczności, zostanie przygotowana i udostępniona, między 15 a 21 czerwca 2020 r. na profilu Fb Stacji Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój ankieta online, dzięki której widzowie będą mogli oddać głos na wybranego solistę/ zespół. W ankiecie zostaną zamieszczone odnośniki do filmów poszczególnych uczestników.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.