Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Wybrano najpiękniejsze latawce

Tegoroczne Rodzinne Święto Latawca z uwagi na pandemię koronawirusa zostało podzielone na dwa etapy. Pierwszy, czyli wybór najładniejszego latawca właśnie został zakończony.

21 października br. Stacja Kultury przy współpracy z Miejskim Zespołem Szkół w Świeradowie-Zdroju ogłosiła XXIII Miejskie Święto Latawca (XIII Rodzinny Konkurs Latawca). Do konkursu zgłoszonych zostało 5 latawców płaskich. Jury w składzie: Dorota Marek, Teresa Fierkowicz, Grażyna Kasprzak oraz Beata Rosicka, biorąc pod uwagę wykonanie prac konkursowych, ich estetykę, umieszczone dekoracje/ozdoby oraz naniesioną podobiznę żabki, wydało następujący werdykt:

I miejsce – Mila Pakur,

II miejsce – Nina i Maciej Sokołowscy,

III miejsce – Hanna i Patryk Podolscy,

wyróżnienia – Julian Więckowski oraz Szymon Adam.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że zdecydowaliście się wziąć udział w konkursie! O odbiorze nagród będziemy informować telefonicznie.

Drugi etap konkursu, czyli konkurs lotów, podczas którego ocenione zostaną wysokość i długość lotu, odbędzie się w późniejszym terminie, przy mniejszych obostrzeniach epidemiologicznych. O miejscu i terminie poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.