Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Najpiękniejsze iluminacje świąteczne – konkurs

Wystartowała kolejna edycja konkursu na „Najpiękniejsze iluminacje świąteczne” w Świeradowie-Zdroju. W organizowanym przez Stację Kultury współzawodnictwie wyłonione zostaną najpiękniej oświetlone posesje prywatne, balkony w budownictwie wielomieszkaniowym oraz budynki użyteczności publicznej/ siedziby firm.

W szranki o tytuły i nagrody stanąć mogą osoby indywidualne oraz przedsiębiorstwa z terenu Świeradowa-Zdroju – wystarczy sfotografować swój dom, ogród, balkon, czy siedzibę firmy przystrojoną światłami, stroikami, bombkami, czy innymi ozdobami dodającymi im blasku. By zawalczyć o atrakcyjne nagrody wystarczy przesłać ww. zdjęcia wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym (do pobrania poniżej) na adres e-mail: it@swieradowzdroj.pl w nieprzekraczalnym terminie do 24 grudnia 2020 r., do godz. 17.00.

Stacja Kultury powoła komisję konkursową, która na podstawie zdjęć i przeglądu zgłoszonych miejsc, zadecyduje o przyznaniu nagród – o wynikach poinformujemy do 8 stycznia 2021 r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu – do pobrania poniżej.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela:
Beata Rosicka
Koordynator ds. Kreowania Wydarzeń Sportowych, Rekreacyjnych i Promocji
tel. 75/713 64 82 | 75/713 64 83

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.