Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Jarmark Lokalny „izeRYNEK”

Izerskie cuda i dobra wszelakie… na peronie!
Jarmark lokalny „izeRYNEK” w Świeradowie-Zdroju

W sobotę 12 czerwca 2021 roku na wyznaczonym terenie przy Stacji Kultury (ul. Dworcowa 1 w Świeradowie-Zdroju) odbędzie się pierwsza edycja Jarmarku lokalnego „izeRYNEK”. Organizator oferuje bezpłatne miejsce handlowe, darmowy parking oraz możliwość rezerwacji budki jarmarcznej.

Plac handlowy podzielony będzie na dwie strefy. Miejsca w strefie „Izerskie Cuda” przeznaczone są dla lokalnych artystów, rękodzielników, producentów, wytwórców oraz rolników. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji budki jarmarcznej w tej strefie drogą telefoniczną lub mailową (kultura@swieradowzdroj.pl, tel: 75 713 64 82). Liczba budek jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Druga strefa nazwana „Dobra wszelakie” to miejsce dla wystawców oferujących inne towary. Osoby, które przyjeżdżają na jarmark z własnym stoiskiem, nie muszą się wcześniej zapisywać. Udział w wydarzeniu jest darmowy, a jedynym wymogiem jest akceptacja postanowień regulaminu dostępnego na stronie www.swieradowzdroj.pl.

– Pragniemy, aby cotygodniowy Jarmark Regionalny „izeRYNEK” stał się miejscem nie tylko wymiany handlowej, ale również wymiany doświadczeń. W związku z tym zachęcamy do przesyłania nam swoich sugestii i jednocześnie prosimy o wyrozumiałość w początkowej fazie trwania projektu, kiedy wspólnie będziemy dopracowywać szczegóły techniczne – informuje organizator, czyli MCKAiPG Stacja Kultury w Świeradowie Zdroju.

Organizator przypomina jednocześnie o obowiązku zabrania ze sobą wszystkich śmieci po zakończeniu handlu. Na miejscu nie ma możliwości podłączenia się do wody i prądu, ale na terenie jarmarku dostępna będzie toaleta przenośna. W trakcie trwania wydarzenia teren zabezpieczać będzie firma ochroniarska Almak-Security.

Regulamin Jarmarku lokalnego „izeRYNEK” dostępny jest po kliknięciu powyższej ikony.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.