Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Kwietny Świeradów-Zdrój – wyniki

Doroczny konkurs na najładniej udekorowany ogród, posesję i balkon miał jedno istotne ograniczenie – laureaci pierwszych miejsc z ubiegłorocznej edycji konkursu, nie byli oceniani w tym roku, w kategoriach, w których ostatnio zwyciężyli. Natomiast ci, którzy doń przystąpili, musieli spełniać podstawowy wymóg regulaminowy i zaprezentować komisji konkursowej powołanej przez Organizatora, swoje ukwiecone tereny.
 
Komisja konkursowa w składzie: Dorota Marek – Przewodnicząca, Marianna Marek, Teresa Fierkowicz oraz Tadeusz Aficki, po obejrzeniu 7 zgłoszonych ogrodów oraz 3 balkonów wydała werdykt. I tak za najładniej ukwieconą posesję uznała tą należącą do Pani Ireny Marciniak (369 pkt.). Kolejne miejsca zajęły: Pani Jadwiga Knet (363 pkt.) i Pani Bożena Mikołajczak (340 pkt.). Najładniejszym balkonem mógł poszczycić się hotel „Pod Jeleniem” (262 pkt.), a tuż za nim uplasowała się Pani Barbara Guślińska (241 pkt.).
Laureatem w kategorii hasło przewodnie – podwyższone grządki – został Pan Piotr Bigus zdobywając komplet 40 punktów.
 
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział! I już niebawem zaprosimy wszystkich uczestników konkursu do naszej Stacji na spotkanie podsumowujące tegoroczne zmagania.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.