Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

GRUDZIEŃ Z FILMEM

Repertuar Grudzień 2021 dla dzieci oraz dorosłych
 
bajki/filmy familijne w sobotę o godz. 10.35 (z wyjątkiem soboty 25 grudnia), wstęp bezpłatny!
 
PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS COŚ WYJĄTKOWEGO,
BĄDŹCIE Z NAMI!
 
♦️ Sobota 4.12: Zapraszamy na świetną bajkę o najmądrzejszym psie na świecie, który wraz ze swym adoptowanym synkiem przeżywa wiele niezwykłych przygód, włącznie z podróżami wehikułem czasu… Nie można tego przegapić! Doskonała zabawa gwarantowana! Film z roku 2014.
 
♦️ Sobota 11.12: Pełen ciepła familijny film w świątecznym klimacie o rodzeństwie, które w ramach prezentu mikołajkowego zamiast zabawek pragnie aby ich rozwiedzeni rodzice znowu byli razem. UWAGA: film z napisami!
„Oglądanie filmów z napisami wydłuża czas kontaktu z tekstem obcojęzycznym, widz jest skoncentrowany, ponieważ film czy program telewizyjny budzi jego zainteresowanie ze względu na swoją treść lub walory rozrywkowe. Uczeń rozwija receptywne sprawności językowe na każdym poziomie biegłości w czytaniu” i rozumieniu czytanego tekstu także. – E. Gajek, „Edukacyjne znaczenie…”
 
♦️♦️♦️ NOWOŚĆ!
 
♦️ Sobota 18.12: Zapraszamy na piękną opowieść o przygodach samotnej wojowniczki z tajemniczego królestwa, która pragnie odnaleźć ostatnie legendarne smocze stworzenie, aby uratować świat.
Film z 2021 roku.
W Sylwestra również mamy coś dla młodych widzów:
 
♦️ Piątek 31 grudnia o godz. 15.00 zapraszamy na drugą część lodowych przygód dwóch sióstr, które wyruszają na niebezpieczną wyprawę, aby uratować swoje ukochane królestwo. Film z roku 2019.
Dorosłych widzów natomiast zapraszamy na prawdziwą ucztę filmową!
 
♦️ Piątek (17.12) o godz. 17.00 zapraszamy na muzyczny dramat o dogasającej gwieździe muzyki country, która na swojej drodze spotyka niezwykłą młodą kobietę, nieznaną nikomu piosenkarkę. To spotkanie zmienia ich życie na zawsze. Film z roku 2018. Kto jeszcze nie oglądał, to koniecznie musi z nami być! Lub na cudowny amerykański dramat z 1997 roku oparty na historycznym wydarzeniu, tj. zatonięciu ogromnego, legendarnego już parowca. Zapraszamy do podróży przez Ocean Atlantycki z Kate i Leo. Film nie jest nowością, jednak kto tego filmu nie oglądał na dużym ekranie lub kto oglądał go dawno temu, to koniecznie musi z nami być i przeżyć tę przygodę jeszcze raz! Wygra film, który zdobędzie więcej głosów. Piszcie na: messengera, maila, telefonicznie też można 🙂 75 617 14 42.
 
♦️♦️♦️ TO NIE KONIEC!!! PRZED NAMI JESZCZE SYLWESTROWY MARATON!
♦️ Środa 29.12 o godz. 17.00 zapraszamy na pierwszą część filmu; jest to ekranizacja jednego z najoryginalniejszych i najciekawszych komiksów Marvela o superbohaterze. Były agent służ specjalnych zostaje poddany nielegalnemu, kontrowersyjnemu eksperymentowi, przez co nabywa nowych zdolności – samouzdrawiania. Jednak ta niezwykła moc nie przypadła do gustu naszemu bohaterowi. Dlaczego? Przekonajmy się razem, oglądając jego przygody na dużym ekranie. Fantastyczna przygoda, czarny humor, film z 2016 roku (film od lat 16).
Natomiast w sylwestrowe popołudnie
 
♦️ Piątek (31.12) o godz. 17.00 zapraszamy na drugą część tego fantastycznego kina! W tej części nasz ulubiony (acz oszpecony) bohater nadal walczy ze złem, jednak tylko na swój jedyny i niepowtarzalny sposób. Film z roku 2018 (film od lat 16).
Jeśli warunki epidemiologiczne pozwolą, to mamy w planach poczęstować naszych kinomanów lampką szampana. Trzymajmy kciuki, aby ten plan się powiódł!
 
♦️ Konieczne są zapisy, seans odbędzie się przy minimum 6-osobowej widowni.
 
W STYCZNIU KOLEJNA NOWOŚĆ

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.