Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Kącik filmowy w CEE Izerska Łąka

Repertuar na styczeń 2022

bajki/filmy familijne w soboty o godz. 10:35

♦️Sobota, 8.01: wyjątkowo zapraszamy na dwie bajki!
♦️godz. 9.30: maluszki na ciekawe przygody słodkiego misia uwielbiającego miód.
♦️godz. 10.35: troszkę starsze dzieci i młodzież na drugą część lodowych przygód dwóch sióstr, które wyruszają na niebezpieczną wyprawę, aby uratować swoje ukochane królestwo. Film z roku 2019.
♦️Sobota, 15.01: NOWOŚĆ! Zapraszamy na piękną opowieść o przygodach samotnej wojowniczki z tajemniczego królestwa, która pragnie odnaleźć ostatnie legendarne smocze stworzenie, aby uratować świat. Film z 2021 roku.
♦️Sobota, 22.01: NOWOŚĆ! Będzie to cudowna bajka o artyście przeżywającym kryzys twórczy, który coraz wyraźniej dostrzega, iż marzenie jego życia o zostaniu jazzowym muzykiem może się nie ziścić. My jednak nie tracimy nadziei i zapraszamy wszystkich na tę cudowną przygodę. Film z 2020 roku, zdobył Oskara za najlepszy długometrażowy film animowany – oraz za najlepszą muzykę oryginalną.
♦️Sobota, 29.01: Zapraszamy na świetną bajkę o najmądrzejszym psie na świecie, który wraz ze swym adoptowanym synkiem przeżywa wiele niezwykłych przygód, włącznie z podróżami wehikułem czasu… Nie można tego przegapić! Doskonała zabawa gwarantowana! Film z roku 2014.

filmy w piątki i soboty w godzinach popołudniowych

Dorosłych widzów także zapraszamy w:
♦️Sobotę, 8.01 o godz. 16.00 na wybitny film z 2019 roku o strudzonym życiem, byłym pacjencie szpitala psychiatrycznego, dorabiającym sobie jako klaun. Film opowiada o losach kultowego czarnego charakteru, który „próbuje śmiać się ze swej mizernej doli na scenie, licząc na karierę komika stand-upowego, ale widzowie z jakiegoś powodu nie chcą się śmiać”. Filmweb.
Film otrzymał wiele nagród i nominacji, bądźcie z nami.
♦️Piątek, 14.01 o godz. 16.30 film jw.
TO NIE KONIEC! PRZED NAMI JESZCZE MARATON!
♦️Piątek, 21.01 godz. 17.00 zapraszamy na pierwszą część filmu; jest to ekranizacja jednego z najoryginalniejszych i najciekawszych komiksów Marvela o superbohaterze. Były agent służb specjalnych zostaje poddany nielegalnemu, kontrowersyjnemu eksperymentowi, przez co nabywa nowych zdolności – samouzdrawiania. Jednak ta niezwykła moc nie przypadła do gustu naszemu bohaterowi. Dlaczego? Przekonajmy się razem, oglądając jego przygody na dużym ekranie. Fantastyczna przygoda, czarny humor, film z 2016 roku (film od lat 16).
♦️Piątek, 21.01 o godz. 19.00 zapraszamy na drugą część tego fantastycznego kina! W tej części nasz ulubiony (acz oszpecony) bohater nadal walczy ze złem, jednak tylko na swój jedyny i niepowtarzalny sposób. Film z roku 2018 (film od lat 16).
  • Pamiętajcie, czekamy także na Wasze propozycje dotyczące bajek/filmów.
  • Na seanse konieczne są zapisy: tel. 75 617 14 42 lub przez messengera Izerskiej Łąki.
  • Seans odbędzie się przy minimum 6-osobowej widowni.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.