Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Z klasyką przez Polskę. Koncert już 15.10 w Stacji Kultury

Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt ogłosić, że w tym roku po raz kolejny Stacja Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój będzie gospodarzem koncertu z cyklu „Z klasyką przez Polskę” -organizowanego w ramach Polskiego Impresariatu Artystycznego! 🙂 Tym razem gościć będziemy w Świeradowie-Zdroju aż dwie wybitne artystki! Wystąpią: Olga Pasiecznik – Śpiewaczka pochodzenia ukraińskiego (sopran); poświęca szczególną uwagę barokowym i klasycznym operom, muzyce francuskiego impresjonizmu, rosyjskim i ukraińskim pieśniom, muzyce oratoryjnej oraz kompozycjom współczesnym, oraz Ewa Pobłocka – Pianistka i pedagog, urodzona 21 listopada 1957 w Chełmnie, laureatka licznych konkursów pianistycznych.
 
Koncert odbędzie się w sobotę 15.10.2022 o godz. 17:00 w sali widowiskowej Stacji Kultury.
Wstęp jest bezpłatny – za okazaniem biletu, który odebrać można w Stacji Kultury w godzinach pracy obiektu (poniedziałek-piątek 10:00-17:00 oraz w soboty 10:00-16:00). Bilety rezerwować można również telefonicznie (tel. 75 713 64 82 oraz 75 713 64 83). Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy serdecznie!
 
_____________________________________________
 
Projekt „Z klasyką przez Polskę” realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, na Dolnym Śląsku współorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego z inicjatywy Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Krzysztofa Maja. Operatorem jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.