Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

IZERSKI JARMARK RĘKODZIEŁA I SZTUK WSZELAKICH – BOŻE NARODZENIE 2022

Drodzy Mieszkańcy Świeradowa-Zdroju i okolic, Wystawcy oraz Turyści!!

17 grudnia zapraszamy Was Serdecznie na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich – Boże Narodzenie 2022, który odbędzie się na Hali Spacerowej Domu Zdrojowego w Świeradowie-Zdroju.
Poczujmy atmosferę Świąt Bożonarodzeniowych! Kupcie ozdoby świąteczne, bo potem będzie już za późno …. Albo przyjdźcie po prostu spędzić miło i ciekawie czas.

Serdecznie zapraszamy!!!
Zapowiada się naprawdę fantastyczna impreza 🙂 Na naszym Jarmarku, będziemy gościć ponad 50-ciu Wystawców z przepięknymi przedmiotami, ozdobami nie tylko świątecznymi, pysznym jedzeniem, całą Halę wypełnią aromaty pieczonych ciast, pierników i swojskich wędlin. Klimat Jarmarku wzbogaci muzyka na żywo. Najmłodszych zachęcamy do udziału w warsztatach. Przyjadą do nas wystawcy z całego Dolnego Śląska. Jak zawsze będzie dużo ozdób, wianków, będą ręcznie robione świąteczne kartki, biżuteria, tekstylia do domu i szydełkowe cudeńka. Nie zabraknie ceramiki, rysunków i oczywiście nie zapomnieliśmy o pięknych przytulankach i lalkach dla dzieci. Będzie rękodzieło i piękne przedmioty sztuki wszelakiej.
Dla podniebienia znajdziecie Państwo dużo smakołyków – wybierać będzie można spośród różnych rodzajów chleba, pasztetów, past do pieczywa, przetworów, kasz, mąk, ziół, olejów, octów, serów, słodyczy. Nie zabraknie oczywiście smakowych izerskich miodów !!!

Wstęp na Izerski Jarmark jest bezpłatny!

Wystawców, którzy chcieliby wystawić swoje produkty na sprzedaż prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej poniżej, następnie wypełnioną należy przesłać na adres stacjakultury@swieradowzdroj.pl 

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.