Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

KONKURS NA DOMEK/HOTEL DLA OWADÓW

KONKURS NA DOMEK/HOTEL DLA OWADÓW
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na budowę domku/hotelu dla owadów pożytecznych. Zapylaniem zajmują się nie tylko pszczoły miodne ale także dzikie pszczoły, chrząszcze, motyle dzienne i nocne itp. Pomóżmy im znaleźć bezpieczne schronienie, bo bardzo tego potrzebują.
Regulamin i więcej informacji poniżej:
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz rodzin i dla wszystkich grup wiekowych. (Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego). Konkurs jest od lat 6.
3. Przedmiotem konkursu jest budowa hotelu/domku dla owadów zapylających.
4. Domek/hotel powinien mieć minimalne wymiary 35x35x25; maksymalne – bez ograniczeń, materiał do wykorzystania – dowolny, jednak przyjazny środowisku, tzn. naturalny.
5. Terminy konkursu:
Ogłoszenie konkursu: 02.09.2021 r.
Termin nadsyłania lub przynoszenia domków/hoteli: do 21.09.2021 r. do godz.15.00.
Rozstrzygnięcie konkursu: 23.09.2021 r. do godz. 12.00.
6. Jury konkursu:
Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Aktywności i promocji Gminy „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju – Dorota Marek,
Nauczyciel przyrody ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świeradowie-Zdroju- Anna Sołtys ,
Manager „Izerskiej Łąki” – Katarzyna Rzeczkowska
7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do publikacji fotografii prac (podpisanych z imienia i nazwiska autora lub grupy) na stronie internetowej miasta Świeradów-Zdrój, na profilu FB Izerska Łąka oraz w Notatniku Świeradowskim.
8. W konkursie wyłoniony będzie jeden zwycięzca w kategorii wiekowej dziecko (6-16 lat) oraz w kategorii wiekowej dorosły (od lat 17). Jak również jury konkursu zastrzega sobie prawo do przyznania od 1 do 5 wyróżnień.
9. Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez dostarczenie wykonanego przez siebie domku/hotelu do Centrum Edukacji Ekologicznej Natura 2000 „Izerska Łąka” mieszczącego się w Świeradowie-Zdroju przy ulicy Rolniczej 7. Prosimy o dołączenie do domków/hoteli kartki z informacjami: Imię i nazwisko (bądź imiona i nazwiska osób z zespołu) – kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na udział w konkursie. Domki przyjmujemy od 03.09.2021 od godz. 10.00
do 21.09.202 r. do godz.15.00.
10. Odbiór domków/hoteli możliwy będzie po rozstrzygnięciu konkursu, jednak nie wcześniej niż od 02.10.21 r. Domki/ hotele konkursowe, które nie zostaną odebrane do 30.11.2021 roku przechodzą we własność Centrum Edukacji Ekologicznej Natura 2000 „Izerska Łąka”. Centrum zastrzega sobie także prawo do rozdania zostawionych domków/hoteli lub przekazania ich na licytacje dobroczynne np. WOŚP it.
11. Zgłoszenie swojego udziału w konkursie oznacza akceptację powyższego regulaminu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W tym w przypadku zdobycia nagrody, publikację imienia i nazwiska oraz zdjęcia domku/hotelu.
zdjęcie pixabay.com

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.