Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Tajemnice Leonarda da Vinci – wystawa półplenerowa

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania nowej wystawy w Galerii na Łączniku na Stacji Kultury (ul. Dworcowa 1), na której w kreatywny sposób postaramy się przedstawić życie i twórczość najsłynniejszego człowieka renesansu. Otwarcie wystawy już 30 kwietnia o godzinie 16:00. 

Wśród eksponatów znajdą Państwo nie tylko malarskie reprodukcje (w tym pełnowymiarową „Madonnę w grocie”!) wraz z omówieniem, ale również miniaturowe modele wynalazków Leonarda, ciekawostki dotyczące życia artysty oraz… anatomiczne studia – tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Zachęcamy do oglądania wystawy szczególnie po zmroku, gdyż w atmosferze górskiego wieczoru podświetlona galeria potęguje nastrój tajemniczości, na którym oparta jest koncepcja całego wydarzenia. Przypominamy, że zwiedzanie powinno odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Eksponaty oglądamy z zewnątrz – przez szybę i zachowujemy bezpieczny dystans od pozostałych miłośników sztuki przybyłych na wydarzenie.

Wystawa potrwa do końca maja. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania… To znaczy komu dokładnie? Tego dowiecie się Państwo… ale już na wystawie. Do zobaczenia!

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.