Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Śladem Izerskich Tajemnic edycja 2021

Gra została zrealizowana w roku 2021. Nakład pakietów Odkrywcy został wyczerpany.

Masz ochotę na ciekawą wędrówkę po Świeradowie-Zdroju połączoną z szukaniem ukrytych punktów, wykonywaniem zadań i nagrodą dla najdociekliwszych odkrywców? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo właśnie trwa nasza gra miejska „Śladem Izerskich Tajemnic”!

Na czym polega gra?

W siedzibie naszej Stacji Kultury przy ul. Dworcowej 1 należy odebrać specjalnie opracowane pakiety Odkrywcy (książeczki z mapą i ołówki), z których dowiesz się, co robić, krok po kroku. Na najdociekliwszych czeka nagroda – sygnowany plecaczek oraz certyfikat Odkrywcy Izerskich Tajemnic.

Udział w grze jest bezpłatny. Możesz ją przejść w dowolnym dniu i o dowolnej porze. Kolejność wykonywania zadań jest dowolna.

Dla kogo przeznaczona jest gra?

Starałyśmy się, aby treści gry były ciekawe dla dużych i małych. Możecie ją przejść indywidualnie lub całymi rodzinami, do czego gorąco zachęcamy.

Mamy nadzieję, że spędzicie z naszą grą kilka ciekawych chwil. Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się wrażeniami w komentarzach na Facebooku naszej Stacji Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój. Miłej zabawy!

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Informator do gry miejskiej

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.