Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Śladem Izerskich Tajemnic edycja 2021

Gra została zrealizowana w roku 2021. Nakład pakietów Odkrywcy został wyczerpany.

Masz ochotę na ciekawą wędrówkę po Świeradowie-Zdroju połączoną z szukaniem ukrytych punktów, wykonywaniem zadań i nagrodą dla najdociekliwszych odkrywców? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo właśnie trwa nasza gra miejska „Śladem Izerskich Tajemnic”!

Na czym polega gra?

W siedzibie naszej Stacji Kultury przy ul. Dworcowej 1 należy odebrać specjalnie opracowane pakiety Odkrywcy (książeczki z mapą i ołówki), z których dowiesz się, co robić, krok po kroku. Na najdociekliwszych czeka nagroda – sygnowany plecaczek oraz certyfikat Odkrywcy Izerskich Tajemnic.

Udział w grze jest bezpłatny. Możesz ją przejść w dowolnym dniu i o dowolnej porze. Kolejność wykonywania zadań jest dowolna.

Dla kogo przeznaczona jest gra?

Starałyśmy się, aby treści gry były ciekawe dla dużych i małych. Możecie ją przejść indywidualnie lub całymi rodzinami, do czego gorąco zachęcamy.

Mamy nadzieję, że spędzicie z naszą grą kilka ciekawych chwil. Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się wrażeniami w komentarzach na Facebooku naszej Stacji Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój. Miłej zabawy!

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Informator do gry miejskiej

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.