Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Śladem Izerskich Tajemnic edycja 2022

Śladem Izerskich Tajemnic edycja 2022

Zapraszamy do udziału w świeradowskiej grze miejskiej, która poprowadzi Was przez zakamarki miasta, opowie interesujące historie, wskaże miejsca godne obejrzenia.

Zobaczenie nieznanej strony tego górskiego uzdrowiska i odkrywanie jego tajemnic, nie będą jedynymi z korzyści, które przyniesie podążanie Śladem Izerskich Tajemnic…

Zasady gry miejskiej

W grze może wziąć udział każdy śmiałek, który odbierze w „Stacji Kultury” przy ul. Dworcowej 1 „Pakiet Odkrywcy Izerskich Tajemnic” (teczkę z książeczką, notesem oraz kredkami). W 22 miejscach opisanych w dołączonym pakiecie znajdują się kamienie z dekoracyjnymi płaskorzeźbami oraz piktogramami (metalowymi blaszkami). Piktogramy należy odwzorować na kartach notesu (kartkę należy przyłożyć do metalowej blaszki, a kredką zamalowywać kartkę). Po wykonaniu tych zadań należy powrócić do „Stacji Kultury” i odebrać symboliczną nagrodę wraz z certyfikatem „Odkrywcy Izerskich Tajemnic”.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Informator do gry miejskiej

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.