Kącik filmowy

kącik filmowy

Repertuar na sierpień:

W każdą środę i sobotę o godz. 10.35 zapraszamy na przygodę z filmem dzieci (o 11.00 prezentacji nie ma). Dorosłych zapraszamy w czwartek 6 sierpnia na godz. 19.00

  • Sobota 1 sierpnia: zaprasza wszystkie dzieci powyżej lat 9 z rodzicami na niezwykły film, najnowszą wersja disneyowskiej produkcji o dzikim władcy afrykańskiej sawanny. To remake animacji z 1994 roku.
  • Środa 5 sierpnia: film animowany z 2017 roku dla całej rodziny o dwunastoletnim chłopcu, który kocha muzykę, choć ta jest od pokoleń zakazana w jego rodzinie. Młody bohater nie podaje się jednak i muzykuje na strychu odkrywając przy okazji rodzinną tajemnicę.
  • Sobota 8 sierpnia: Dzień Pszczół, filmy i bajki poświęcone pszczołom przez cały dzień! (szczegółowy plan dnia na początku sierpnia)
  • Środa 12 sierpnia: magiczna kraina i wesoły stworek absolutnie niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do bardzo ważnego zadania, mianowicie: ma strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę psotnika to nie lada wyzwanie!
  • Sobota 15 sierpnia: tym razem zapraszamy na przygodę internetową czyli; wielki, osiłkowaty bohater wraz ze swoją przyjaciółką przemierzają internet w poszukiwaniu pewnej części zamiennej. Amerykański film komediowy wykonany w technice animacji komputerowej.
  • Środa 19 sierpnia: zaprasza na drugą część wspaniałej bajki o pingwinach, które potrafią pięknie tańczyć i śpiewać, a syn naszych bohaterów marzy także o… lataniu.
  • Sobota 22 sierpnia: amerykański serial animowany opowiadający o konflikcie kota i myszy. Większość odcinków przedstawia próby schwytania myszy przez kota. Zapraszamy na odcinek opowiadający o brytyjskim bohaterze, który został porwany przez złego szeryfa Nottingham.
  • Środa 26 sierpnia: amerykański film animowany, familijny o piętnastoletnim chłopcu, który przez przypadek staje się właścicielem mapy wskazującej miejsce ukrytego ogromnego skarbu. Bohater postanawia wybrać się w nieznane by to miejsce odnaleźć.
  • Sobota 29 sierpnia: historia młodego chłopca, zamienionego w niedźwiedzia. To Niezwykle widowiskowy familijno-przygodowy film z roku 2003, oparty na motywach starej indiańskiej legendy.

Seans wieczorny dla dorosłych w czwartek (6 sierpnia) o godz. 19.00:

zapraszamy na piękny amerykański film – muzyczny dramat o dogasającej gwieździe muzyki country, która na swojej drodze spotyka niezwykłą młodą kobietę, nieznaną nikomu piosenkarkę i to spotkanie zmienia ich życie na zawsze.

Przypominamy, iż muszą mieć Państwo założoną maseczkę podczas przebywania w naszym obiekcie. Na sali kinowej aktualnie może przebywać maksymalnie 30 osób.

Wielkość czcionki
Tryb kontrastowy

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.