Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Kącik filmowy

kącik filmowy
 

Repertuar SIERPIEŃ 2022 dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych! Bajki/filmy familijne w każdą środę i sobotę! Wstęp bezpłatny!

Soboty godz. 13.20 Środy godz. 12.40 (godziny seansów dostosowane są do prezentacji oraz do komunikacji miejskiej)

Konieczne są zapisy (tel. 75 617 14 42 lub przez messengera), seans odbędzie się przy minimum 6-osobowej widowni.

SIERPIEŃ:

Środa 3.08: opowieść o młodej, odważnej córce naukowca, która trafia do niezwykłego królestwa, gdzie wraz z nowymi przyjaciółmi stawi czoła siłom zagrażającym Matce Naturze i podejmie próbę ratowania świata, czy jej się to uda…?

Sobota 6.08: zapraszamy na świetną bajkę o najmądrzejszym psie na świecie, który wraz ze swym adoptowanym synkiem przeżywa wiele niezwykłych przygód, włącznie z podróżami wehikułem czasu… Nie można tego przegapić! Doskonała zabawa gwarantowana! Film z roku 2014.

Środa 10.08: Film z 2021 roku o niezwykłych przygodach dwójki przyjaciół. Chłopcy razem przeżywają niezapomniane wakacje, które upływa im między innymi na przejażdżkach na skuterze czy delektowaniu się lodami. Jednak ich wspaniała, beztroska zabawa może zostać w każdej chwili zepsuta przez ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Film dostał wiele nagród, w tym był nominowany do Oscara w 2022 roku jako najlepszy długometrażowy film animowany.

Środa 17.08: NOWOŚĆ! „Pies odnajduje sens swego istnienia, gdy po odejściu z tego świata niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu”. Źródło; filmweb. Komedia familijna z roku 2017. Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Przyjdź i sam się przekonaj!

Sobota 20.08: Film z roku 2022; animacja, musical, komedia. Zapraszamy serdecznie na drugą cześć niezwykłych muzycznych przygód zwierzęcej grupy przyjaciół. Aby wystąpić na deskach teatru ekipa musi odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.

Środa 24.08: Bajka z 2020 roku, o dwóch braciach, którzy próbują sprowadzić na Ziemię połowę ciała swojego taty.

Sobota 27.08: zapraszamy na piękną opowieść o artyście przeżywającym kryzys twórczy, który coraz wyraźniej dostrzega, iż marzenie jego życia o zostaniu jazzowym muzykiem może się nie ziścić. Film z 2020 roku, zdobył Oskara za najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą muzykę.

Środa 31.08: Film z 2021 roku o niezwykłych przygodach dwójki przyjaciół. Chłopcy razem przeżywają niezapomniane wakacje, które upływa im między innymi na przejażdżkach na skuterze czy delektowaniu się lodami. Jednak ich wspaniała, beztroska zabawa może zostać w każdej chwili zepsuta przez ujawnienie głęboko skrywanego sekretu.

Dla młodzieży i dorosłych mamy NOWOŚĆ! Film od lat 13!

Sobota 6.08 godz. 15.00 FILM Z ROKU 2021, Komedia kryminalna. Film opowiada o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej szalonej kobiecie, która uwielbia futra (ktoś pamięta może film o dalmatyńczykach? 🙂 ). Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 70. Film zdobył Oscara za najlepsze kostiumy.

A także w piątek 26 sierpnia o godz. 17.00 na NOWOŚĆ; piękny film Sci-Fi z 2021 roku, który otrzymał wiele nagród: „Szlachetny ród Atrydów przybywa na niezwykłą planetę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie”. Źródło filmweb.

Śledźcie naszą stronę internetową na Stacji Kultura w zakładce Izerska Łąka/Kącik filmowy oraz oczywiście naszego FB, tam zawsze aktualne informacje, a na wszelkie pytania szybko odpowiadamy! Czekamy też na Wasze propozycje.

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.