Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Licznik strat gminy, obiektów noclegowych, gastronomicznych i pracowników branży turystycznej Świeradowa-Zdroju
Start licznika: 11.12.2020 r. godz. 13.00
Stop licznika: 19.02.2021 r. godz. 15.00

115 093 640,00 zł

Kącik filmowy

kącik filmowy
Repertuar na wrzesień:

W każdą sobotę (z wyjątkiem 18 września) o godz. 10.35 zapraszamy na przygodę z filmem dzieci wraz z rodzicami.

Wstęp bezpłatny!

Sobota 4 września: zapraszamy na uroczą bajkę o najmądrzejszym psie na świecie, który wraz ze swym adoptowanym synkiem przeżywa wiele niezwykłych przygód, włącznie z podróżami wehikułem czasu, nie można tego przegapić.

Sobota 11 września: W związku z obchodzonym tego dnia w naszym centrum „Dniem Dzikiej Fauny, Flory i Naturalnych siedlisk” zapraszamy na wyjątkową bajkę. Na bajkę o młodej, odważnej córce naukowca, która trafia do niezwykłego królestwa zwierząt, gdzie wraz z nowymi przyjaciółmi stawi czoła siłom zagrażającym Matce Naturze i podejmie próbę ratowania świata, czy jej się to uda…?

Natomiast (11.09) o godz. 14.00: zapraszamy na niezwykły przyrodniczy film o bezkręgowcach. Zobaczycie w nim opalizujące ważki, larwy o neonowej poświacie czy też pająki tkające swe skomplikowane sieci. W ten niezwykły świat zabierze nas David Attenborough. Film trwa 45 minut.

Sobota 25 września: amerykański serial animowany opowiadający o konflikcie kota i myszy. Większość odcinków przedstawia próby schwytania myszy przez kota. Zapraszamy na odcinek opowiadający o brytyjskim bohaterze, który został porwany przez złego szeryfa Nottingham.

Sobota 2 października: bajka o świecie wspaniałych owadów; mrówkach, które zmuszone zostają do szukania pomocy, szukania sprzymierzeńców do walki z agresywnymi konikami polnymi. Film nominowany do Oscara w 1999 roku, (od lat 6).

Wielkość czcionki
Tryb kontrastowy

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.