Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Kącik filmowy

kącik filmowy

Repertuar na październik:

W każdą sobotę o godz. 10.35 zapraszamy na przygodę z filmem dzieci wraz z rodzicami.

W każdą sobotę o godz. 10.35 zapraszamy na przygodę z filmem dzieci wraz z rodzicami.

3 października: amerykański film familijny o chłopcu, który zostaje porwany przez kłusownika, a na pomoc przychodzą mu zwierzęta, wśród których ma wielu przyjaciół. Film oparty na powieści Margery Sharp.

10 października: zapraszamy na niezwykły przyrodniczy film o bezkręgowcach. Zobaczycie w nim opalizujące ważki, larwy o neonowej poświacie czy też pająki tkające swe skomplikowane sieci. W ten niezwykły świat zabierze nas David Attenborough. Film trwa 45 minut.

17 października: nie ma seansu

24 października: Dziesięcioletnia osierocona dziewczynka imieniem Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem. Mary już pierwszego dnia zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na ogromny i fantastyczny ogród. Film z roku 1993 w reżyserii A. Holland.

31 października: historia młodego chłopca, zamienionego w niedźwiedzia. To Niezwykle widowiskowy familijno-przygodowy film z roku 2003, oparty na motywach starej indiańskiej legendy.

Przypominamy, iż muszą mieć Państwo założoną maseczkę podczas przebywania w naszym obiekcie. Na sali kinowej aktualnie może przebywać maksymalnie 30 osób.

Wielkość czcionki
Tryb kontrastowy

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.