Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Najpiękniejsze iluminacje świąteczne – wyniki konkursu

Rozświetlili Świeradów-Zdrój na święta

Zakończyła się kolejna edycja konkursu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne zgłaszane przez mieszkańców – właścicieli posesji prywatnych oraz balkonów. Komisja konkursowa w składzie: Dorota Marek – Przewodnicząca, Teresa Fierkowicz, Urszula Romanowicz, Aleksandra Kasprzak oraz Tadeusz Aficki przekonali się, jak bardzo mieszkańcy z naszego górskiego uzdrowiska angażują się w upiększanie własnych domów i mieszkań w okresie świąteczno-noworocznym. Należy podkreślić, że dekorowanie elementami świetlnymi posesji, ogrodów i balkonów nadało zimowej scenerii specjalnego i wyjątkowego uroku, z ulicą Zdrojową i fontanną przy ul. J. Piłsudskiego na czele.
 
Komisja podczas objazdów zgłoszonych do konkursu 9 posesji prywatnych oraz 3 balkonów w zabudowie wielomieszkaniowej, dokonała oceny następujących elementów: ogólne wrażenie estetyczne, kolorystyka, oryginalność oraz pomysłowość zastosowanych elementów dekoracyjnych.
 
W tym roku przygotowane zostały wyłącznie jedne, ale pokaźniejsze niż w latach ubiegłych nagrody główne w poszczególnych kategoriach. I tak, w kategorii posesja prywatna zwyciężyła Pani Magdalena Sładek (zdobywając 148 pkt na 150 możliwych), a w kategorii balkon w budownictwie wielomieszkaniowym Pani Barbara Guślińska (otrzymując od komisji 138 pkt na 150).
 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcą serdecznie gratulujemy 👏– niebawem zaprosimy Państwa na wręczenie nagród!

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.