Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

RELAKSACYJNE KONCERTY NA MISACH

UWAGA!!!! Możliwa zmiana miejsca, przy pięknej pogodzie KONCERT zrobimy w przepięknym PARKU ZDROJOWYM.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z dźwiękiem mis i gongów , które poprzez swoje subtelne oddziaływanie w procesie równoważenia energii w ciele, będzie prowadzić umysł do wyciszenia.


Zanurzymy się w głąb siebie by poczuć spójność i jedność z Wszechświatem.


Każdy jest dźwiękiem, częstotliwością, fala – to nasza natura. Wibrujemy dostrajając się do świata, ludzi, partnerów życiowych. Dźwięk ma bardzo silny wpływ terapeutyczny na ciało i umysł. Od nas zależy więc czy żyjemy w harmonii ze światem, innymi i samym sobą.


Terapia dźwiękiem jest zaliczana do naturalnych metod leczniczych. Ta sesja podniesie nasza energię życiową na poziomie – fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym, zsynchronizuje półkule mózgowe, dzięki dobroczynnemu działaniu fal alfa wprowadzi w głęboki stan relaksu, zbalansuje i oczyści.


Terapia dźwiękiem- przeciwwskazania: metoda nie powoduje skutków ubocznych, jest bezpieczna i nieinwazyjna, choć powinny się jej wystrzegać chorzy z rozrusznikiem serca.


Zwolennicy terapii dźwiękiem zalecają go w przypadku następujących dolegliwości i schorzeń:
przewlekły stres,
napięcie,
zmęczenie,
depresja,
schizofrenia,
nerwica,
bezsenność,
bóle kości i mięśni,
migreny,
problemy z krążeniem.


Dźwięki i wibracje mis tybetańskich, pobudzają nie tylko receptory słuchowe, ale i te umieszczone na skórze oraz błonach śluzowych. Sygnały z receptorów, w postaci drgań i wibracji, docierają do każdej komórki naszego ciała. Mają wpływ na szybsze krążenie krwi, poprawiają prace narządów wewnętrznych, szybciej usuwają toksyny.
Najcenniejszym efektem jest samouzdrawianie naszego organizmu i regeneracja. Stopniowo usuwane są blokady, napięcia – te z poziomu fizycznego jak i psychicznego.
Koncert trwa godzinę. Wszyscy uczestnicy leżą na plecach, dlatego warto przynieść ze sobą karimatę, poduszkę i koc.

„Zrealizowano przy udziale środków funduszu rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii” w ramach Projektu „Świat pełen dźwięków. Kultura i Sztuka terapią na skołatane nerwy”.

Wydarzenie organizowane przy współpracy i wsparciu: Miejskiego Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.