Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

SYLWESTROWE KINO NA „IZERSKIEJ ŁĄCE”

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!
Propozycja dla wszystkich, którzy nie mają planów na sylwestrowe popołudnie! W sobotę 31.12.2022 roku o godz. 16.00 zapraszamy do kina, nie zabraknie także szampana! (nawet bezalkoholowego🥰). Jednak na jaki film, to się okaże w sobotę o godz. 11.00, ponieważ do tego czasu będę czekała na Wasz wybór.
A do wyboru mamy 4 filmy:
♦️ 1. Pozytywnie zakręcony musical/komedia z roku 2008 „Dwie historie miłosne z piosenkami ABBY w tle. Młodziutka dziewczyna próbuje ustalić kto jest jej ojcem, by ten podczas ślubu odprowadził ją do ołtarza”. Źródło filmweb. Jest to film, który pewnie większość już widziała ale może niekoniecznie na dużym ekranie i nie słuchała muzyki z „dużych głośników”🙂🙃. Ba! Możemy nawet pozwolić sobie na szaleństwo i taniec podczas filmu!
Kolejna propozycja to:
♦️ 2. Przepiękny, refleksyjny film z 1999 roku produkcji Francusko-Japońskiej, który otrzymał wiele nagród; „Pewien samuraj ze swoją żoną zostają uwięzieni w gospodzie podczas ulewy… Gdy poznasz tę historię, wprawi cię ona w pogodny nastrój” – brzmi jeden z zapisków Akiry Kurosawy dołączonych do scenariusza. Przekonajmy się sami czy tak będzie!
Następna propozycja to:
♦️ 3. Piękny romantyczny film z 2009 opisany jako melodramat fantasy „Młody mężczyzna cierpi na nietypową chorobę genetyczną powodującą nieoczekiwane podróże w czasie. Podczas jednego z takich epizodów mężczyzna poznaje miłość swojego życia”. Źródło filmweb.
Ale możemy też pójść w nowszy ale bardziej depresyjny klimat i wybrać ostatnią już propozycję;
♦️ 4. czyli film z 2019 roku o „strudzonym życiem komiku, który popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą”. Źródło filmweb. Film otrzymał wiele nagród i nominacji.
Seans odbędzie się jeśli do godz. 11.00 w sobotę 31.12 uzbiera się minimum 8 osób. Natomiast wyświetlony zostanie film, który najszybciej zdobędzie tę wymaganą, minimalną ilość głosów.
Głosować można przez messengera ale także telefonicznie; 75 617 14 42. Bądźcie z Nami i bawcie się z Nami!

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.