Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Imprezy Świeradowskiego sztabu WOŚP 2020

Świeradowski Sztab 28. WOŚP w ramach tegorocznego Finału zorganizował dwie imprezy zamknięte z których dochód zostanie przekazany dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

27.12.2019 r. w naszej Stacji Kultury odbył się Bal Sylwestrowy dla dzieci i młodzieży, w którym uczestniczyło około 60 dzieci oraz drugie tyle rodziców, dziadków i krewnych.

Trzygodzinna zabawa była przeplatana konkursami, tańcami integracyjnymi, zabawami oraz tworzeniem balonowych figurek, malowaniem buziek prowadzonymi przez przesympatyczne Panie animatorki ze „Stacji Radocha”. 

Tradycyjnie uczestnicy balu powitali Nowy Rok życząc sobie samych wspaniałość. Poczęstunek na balu,dla dzieci i dorosłych, przygotowała Stacja Kultury, a głównymi wodzirejkami i dobrymi duchami balu były Pani Iza Salawa i Tereska Fierkowicz, za co gorąco dziękujemy.

Kolejna impreza był 14. Bieg Policz się z Cukrzyca – Stawiaj na Sport, z której dochód przeznaczony jest na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Ufundowaliśmy na nią medale i dyplomy.
 
Chcemy być wszędzie tam, gdzie możemy pomóc innym.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.