Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Spanko-nocowanko w Stacji Kultury

5 grudnia 2019 r. trzydziestoosobowa grupa radosnych dzieci z kl. 3a i 1b, z plecakami, karimatami i śpiworami pojawiła się wieczorem w naszej Stacji Kultury, aby tutaj na starym dworcu kolejowym spędzić noc.

Na dzieci czekała noc-moc atrakcji: szukanie Mikołaja: na mieście, po zmroku, także w autobusie naszej Komunikacji Miejskiej, wieczór legend napisanych i opowiedzianych dzieciom przez niezastąpioną Panią Grażynkę Kasprzak, śpiewy, zabawa, aż wreszcie przybycie św. Mikołaja z workiem prezentów, później wieczorny seans filmowy i dobranoc wszystkim…

Natomiast rankiem, wspólne śniadanko, przygotowane przez dzieci, na które także zostali zaproszeni pracownicy naszej Stacji – było pysznie i cała radosna gromadka wyruszyła w dalszą drogę. Dzieci zostawiły po sobie ład i porządek za co dziękujemy.

Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom oraz Paniom Teresce Fierkowicz i Izie Salawie, że wybraliście naszą Stację Kultury na Wasze Spanko-Nocowanko i już dzisiaj zapraszamy Was ponownie. Byliście pierwszymi osobami, które nocowały u nas, mamy nadzieję, że ta przygoda (nocowania na dworcu) na zawsze pozostanie w Waszej, dziecięcej pamięci – do zobaczenia.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.