Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Świąteczny jarmark za nami

Świąteczny jarmark za nami

Kilkunastu wystawców przyjęło zaproszenie na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich Boże Narodzenie 20 21 , który odbył się 11 grudnia na peronie Stacji Kultury.

Na stoiskach można było odnaleźć przepięknie robione przedmioty, których próżno szukać na sklepowych półkach – powstają bowiem w małych, lokalnych i rodzinnych pracowniach. U wystawców można było zakupić m. in. stroiki i bombki, makramy, witraże, biżuterię, ciepłe czapki i szaliki, zaś smakosze mogli delektować się cudownie pachnącymi domowymi ciastami, chlebami oraz miodami.

Wydarzenie to było również nie lada gratką dla najmłodszych. Wzięli oni bowiem udział w specjalnych warsztatach manualnych. Pod czujnym okiem Jolanty Szczepańczyk i jej córki Julii Goś oraz Prezes Izerskiego Stowarzyszenia „Aktywni Razem” Grażyny Kasprzak, zdobili aromatyczne pierniki upieczone przez Katarzynę Bigus i jej czarcich pomocników. Wykonali ozdoby choinkowe z naturalnych materiałów. 

Aurę jarmarku wzbogacała świąteczna muzyka w wykonaniu zespołu Chabry.

Atmosfera jarmarku była fantastyczna, kto nie był, niech żałuje, a my zapraszamy na cosobotni izeRYNEK – oczywiście na stacyjnym peronie.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.