Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

IZERSKI JARMARK RĘKODZIEŁA I SZTUK WSZELAKICH – WIELKANOC 2024

Drodzy Mieszkańcy Świeradowa-Zdroju i okolic, Wystawcy oraz Turyści!!

Mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczny Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich Wielkanoc 2024 odbędzie się 23 marca 2024 w godz. 11:00-16:00 na Hali Spacerowej oraz górnym tarasie Domu Zdrojowego.

Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim kultywowanie tradycji rękodzielniczych i kulinarnych. Można się więc spodziewać, że będzie to prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia. Będzie można nie tylko skosztować pyszności na miejscu, ale również zapełnić torby przeróżnymi ,wyjątkowymi produktami.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy nieodpłatne warsztaty ekologiczne z Izerską Majstrownią oraz geologiczne z Kopalnią św. Jana w Krobicy – Geoparkiem.

Czas spędzony w przepięknej Hali Spacerowej umilą nam śpiewające dzieci ze Szkoły Podstawowej w Czerniawie – Zdroju, dzieci ze Szkoły Językowej Little English w Świeradowie-Zdroju wystawią przedstawienie – po angielsku! :-). Zaśpiewają także tradycyjnie nasze gwiazdy – Panie z Syntonii.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wstęp na Izerski Jarmark jest bezpłatny!

 

Jeśli chcą wystawić Państwo swoje produkty lokalne lub rękodzieło – zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz dostępny poniżej jako załącznik, oraz zapoznać się z Zasadami Uczestnictwa.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 8 marca 2024 r na adres stacjakultury@swieradowzdroj.pl

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.