Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY
w Świeradowie-Zdroju

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Zapomniane rzemiosło. Ginące zawody w Świeradowie-Zdroju edycja 2023

W ramach programu EtnoPolska, nasze Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacja Kultury” otrzymało dofinansowanie na realizację projektu Zapomniane rzemiosło. Ginące zawody w Świeradowie-Zdroju edycja 3.

Wydarzenie to będzie fascynującą podróżą w przeszłość – zarówno dla osób, które doskonale pamiętają popularne niegdyś zakłady rzemieślnicze czy usługowe, jak i dla bardzo młodych odbiorców, którzy dopiero odkrywają świat miniony – czasy dzieciństwa swoich rodziców czy dziadków. Już w drugiej połowie sierpnia (19-20.08.2023 r.) zaprezentujemy Państwu zawody funkcjonujące dawniej w naszym miasteczku i jego najbliższej okolicy, aby ocalić je od zapomnienia. Atmosferę zadania wzbogaci Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, a w niedzielę wyjątkowy występ Zespołu Pieśni i Tańca „Wrocław”.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na powyższym plakacie.

*Zastrzegamy sobie prawo do zmian przedstawionego programu.

 

Wystawców, którzy chcieliby wystawić swoje produkty rękodzielnicze na sprzedaż prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej poniżej, następnie wypełnioną należy przesłać na adres e-mail: stacjakultury@swieradowzdroj.pl 

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się ze znajomymi:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.